Regulamin

REGULAMIN UMAWIANYCH WIZYT

  1. Podczas umawiania na wizytę proszę o określenie typu stylizacji, czy będzie to zwykły manicure / hybrydowy / żelowy / oraz czy jest do ściągnięcia poprzednia stylizacja.
  2. Odwoływanie wizyt proszę przed upływem 24h od ustalonej daty. Przewiduję wypadki losowe przez które wizyta się nie odbędzie, proszę w takiej sytuacji o SMS z informacją.
  3. Panie które będą chciały skorzystać z usług stacjonarnych proszę o punktualność. Jeśli przez spóźnienie wizyta będzie kolidowała z przyjęciem następnej klientki będę zmuszona ją odwołać.
  4. Udzielam 3 dniowej reklamacji na usługę.

“DIAMANTI” ZAPEWNIA:

  1. Wysterylizowane narzędzia zapakowane w jednorazowe opakowania
  2. Używanie tylko jednorazowych pilników – po każdej stylizacji możecie je zabrać lub zostaną wyrzucone.
  3. Informowanie wcześniej o zmianach dotyczących cennika.

RODO: Uprzejmie informuje, iż podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę DIAMANTI Agnieszka Horniatko, która jest administratorem danych, w celu udzielenia odpowiedzi na otrzymaną od Państwa wiadomość. Dane osobowe mogą być ujawnione jedynie upoważnionym podmiotom na podstawie i w granicach prawa. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowaniu, ograniczeniu przetwarzania, a także cofnięcia zgody w dowolnym momencie pod adresem: agnieszkah950208@gmail.com. Administrator danych osobowych nie przekazuje danych osobowych do państw trzecich oraz nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany

Back To Top